محل تبلیغات شما
Is this spring a smart touch screen / display speaker? At the beginning of the new year, Tencent, Ali, Baidu has launched smart speakers with a display, and now comes the Xiaomi AI smartphone speaker touch  bluetooth speaker  .

Considering the vast ecosystem of the Internet of Things (Internet of Things) and the major user base, small touchscreen speakers that occupy the smart home and carry the "first alert", regardless of the market, are paying a lot of attention. Have attracted themselves.
xiaomi ai touch screen bluetooth speaker review
Display
بلندگوی کوچک صفحه لمسی کوچک 4 اینچی بسیار کوچک است و سر همانند زنگ هشدار در اتاق در هتل است. بلندگوها را خارج از بسته بندی که با کارکردهای بسته بندی شده چاپ شده اند، حذف کنید، همچنین یک پریز برق USB را برداشت کنید.

در مقایسه با سوکت و بلندگو از تصویر، اساسا بصری برای تشخیص اندازه بلندگو کوچک صفحه لمسی کوچک است.

صفحه نمایش
برای راحتی بصری، صفحه ظاهر می شود. کل کنترل نیز بسیار ساده است: مرکز بالا کلید روشن / خاموش است و همچنین برای روشن / خاموش کردن صفحه نمایش خدمت می کند. حجم در هر دو طرف تنظیم می شود، اما اگر شما آن را در همان زمان فشار دهید، آن را به تنظیمات کارخانه بازگردانده می شود.

بازگشت
پشتی مختصر است، فقط پورت USB برای منبع تغذیه است، به این معنی که سخنرانان لمسی روی صفحه نمایش لمسی کوچک و بلندگوی برقی Xiaomi AI باید برای حفظ عملکرد در شبکه متکی باشند. همانطور که در پایین، دریچه توسط دریچه احاطه شده است، و قسمت خاکستری پایه است که بدون لغزش درمان شده است.

اضافی
هدف اصلی توسعه سخنرانان هوشمند ممکن است برای جوانانی باشد که علاقمند به تکنولوژی هستند. با این تعجب، با این حال، این تعامل ساده ممکن است در کودکان بیشتر شود و بخشی از آموزش ابتدایی باشد.
buy xiaomi ai touch screen bluetooth speaker
سخنرانان لمسی Xiao AI بدیهی است که این مطالب را در نظر گرفتند، بنابراین محتوای آنها را برای کودکان سفارشی کرد: دایره المعارف 30000+ ویدیو، دایره المعارف 2.2 میلیون +، 4000 کتاب عکس و 220 هزار قسمت انیمیشن، که بطور قابل توجهی باعث افزایش استفاده از آن می شود.

خلاصه
چرا عشق کوچک لمسی صفحه نمایش تنها استفاده از صفحه نمایش 4 اینچ، به نظر می رسد کوچکتر از آی فون من استXiaomi AI Wifi Speaker. اما من به سرعت متوجه شدم که وجود صفحه نمایش برای من برای تماشای ویدیو نیست. راه های زیادی برای جایگزینی وجود دارد.

صرف نظر از آی فون و آی پد، آنچه که آن را می خواهد تاکید کند، این است که یک راه تعاملی برای به کارگیری بلندگو های هوشمند را اضافه کنید. بخش "هوشمند" پس از همه، این صفحه نمایش نیست، بلکه برنامه های تعاملی و هوشمند است.

محصولات مرتبط از xiaomi

Xiaomi Mijia MJCQ01QJ پمپ الکتریکی Smart Tire - عملکرد

Xiaomi AI صفحه نمایش لمسی صفحه نمایش ساعت زنگ دار - تعاملی خانه هوشمند و انسان

بررسی: Meizu POP2 TWS Earphones - نه تنها IPX5 ضد آب

صفحه ,the ,نمایش ,کوچک ,لمسی ,of ,صفحه نمایش ,of the ,است که ,آن را ,می شود

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
ناسا catbilegpa آتلیه کودک چیترا مطالب اینترنتی ronastarhsc frectaleqthonar راک باز ها سربند آموزش دیجیتال مارکتینگ گالش نیوز